Volejbalový míč Gala Pro-line 12 5595 S

Kód: 38519
Neohodnoceno
Značka: Gala
1 590 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
7.8.2024

Volejbalový míč Gala Pro-line 12 5595 S

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plášť volejbalového míče tvoří speciální povrchová úprava „dimple“ neboli „důlková úprava“, která svým vzhledem připomíná design golfového míčku. Tento povrch má velice prostý účel a to ten, že v případě pocení rukou se kapky vody zachytí v malých důlcích, díky čemu předejdete vyklouznutí míče. V kombinaci s dvanácti panelovou strukturou, která je registrovaná jako průmyslový vzor EU má tento míč vynikající letové vlastnosti, které každý hráč ocení.

Jako profesionální hráč potřebujete tu nejlepší kvalitu a tu Vám volejbalový míč GALA Pro line může nabídnout v každém doušku. Díky tomu, že splňuje ty nejnáročnější požadavky na hru je nepostradatelnou součástí, každé nejvyšší soutěže.

S míčem by se mělo dobře hrát, ale také by se Vám měl líbit a Pro line splňuje obojí. Jeho desetidílnou strukturu jsem zde už popisoval, ale zbarvení jednotlivých dílů je ta prává třešnička na dortu. Střídavě na míči můžete vidět kombinaci 4 barev a to jsou modrá, červená, bílá a nejčastěji pro textové části i černá. Tahle kombinace splnila přesně to, co měla a to je viditelnost, která pomáhá při rozpoznávání rotace a vzhled díky, kterému se za míč nebudete stydět.

Materiál Syntetický

Určení Volejba

Velikost 5Hmotnost 260-280 g

Obvod 650-670mm

Tlak 30-32,5 kPa

Životnost min. 10 000 cyklů

Odskok 600-660 mm

Způsoby výroby Lepený

Vyrobeno v ČR

Doplňkové parametry

Kategorie: Volejbalové míče
Záruka: 2 roky
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora NEKUPUJTE TOHLE 12.4.2024 14:54
Vyhozene penize nejhorší zboží ever
Odpovědět